12.09.2019 08:47

Хороскоп за четврток, 12 септември

Facebook Twitter Google+

Овен

Дадете свое мислење за промените што сакате да ги направите денес.

loading...

Направете брзи деловни одлуки.

Не ги одложувајте обврските.

Бик

Денеска би требало да се занимавате со спорт.

Имате вишок енергија. Бидете и вредни.

Ќе бидете задоволни со овој ден.

Близнаци

Партнерот е комуникативен и денес може да очекувате исклучително добар ден.

loading...

Познанството преку пријателите може да биде добро за вас.

Креативни сте и во добро расположение.

Рак

Денеска, повеќе би се дружеле со пријателите отколку да се справувате со обврски.

Ако имате нешто што е итно, завршете го само тоа.

Лав

Денес сте напнати.

Не ви оди се од рака и многу сте вознемирени што треба да побарате помош од други луѓе.

Може да имате проблем со циркулацијата.

Девица

loading...

Сè оди како што треба, во љубовта, но не го оптоварувајте вашиот партнер со проблеми на работа.

Посветете повеќе време на лицето со кое се чувствувате добро.

Малку сте напнати.

Продолжува на следната страница


© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...
1 of 2

Последни наслови

Facebook Comments