09.09.2019 11:36

Хороскоп за 9 септември

Facebook Twitter Google+

Овен

ЉУБОВ: Ќе се сложувате добро со партнерот, но вишокот страст може да предизвика нестабилност во врската.

loading...

РАБОТА: Финансиска инфузија.

ЗДРАВЈЕ: Многу добро.

Бик

ЉУБОВ: Ќе се чувствувате одлично, и можеби ќе сакате некој помлад од вас.

РАБОТА: Можеби ќе добиете работа во областа на испорака на услуги. ЗДРАВЈЕ:

Добро.

Близнаци

ЉУБОВ: Ќе го запоставите вашиот партнер затоа што ќе помислите на некој со кого нема многу шанси да остварите врска.

loading...

РАБОТА: Ќе имате среќа во бизнисот.

ЗДРАВЈЕ: Јадете полесна храна.

Рак

ЉУБОВ: Некои значајни настани можат да се случат денес.

РАБОТА: Сега можете да ги прилагодите своите вештини и да направите позитивни промени.

ЗДРАВЈЕ: Цврсто.

Лав

ЉУБОВ: Ќе бидете посуштински во оценувањето на другите од вообичаеното, што може да расипе некои можности за убов.

РАБОТА: Поволна финансиска состојба.

ЗДРАВЈЕ: Чувствително.

loading...

Девица

ЉУБОВ: Вашиот магнетизам ќе ви помогне да го освоите оној што ви се допаѓа.

РАБОТА: Ќе направите избрзани потези за кои ќе жалите.

ЗДРАВЈЕ: Променливо.

Продолжува на следната страница.

loading...

© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...
1 of 2

Последни наслови

Facebook Comments