05.09.2019 10:06

Хороскоп за 5 септември

Facebook Twitter Google+

Овен

ЉУБОВ: Ќе бидете оптоварени со многу обврски, но ќе се посветите и на својот љубовен живот.

loading...

РАБОТА: Зголемена активност и позитивни промени.

ЗДРАВЈЕ: Многу добро.

Бик

ЉУБОВ: Можно е некој да покаже интерес за вас, но тоа внимание ќе биде нешто пожелно.

РАБОТА: Промени во финансискиот план.

ЗДРАВЈЕ: Болки во грлото.

Близнаци

ЉУБОВ: Вие сте комуникативни, што ќе ви помогне да остварите контакт со личноста што ви се допаѓа.

loading...

РАБОТА: Добивка во областа на уметноста.

ЗДРАВЈЕ: Чувствителни нерви.

Рак

ЉУБОВ: Денес ќе бидете емотивно чувствителни и раздразливи, што може да предизвика проблеми.

РАБОТА: Ќе започнете нов проект.

ЗДРАВЈЕ: Стрес и нервозен стомак.

Лав

ЉУБОВ: Барате романса и во моментов ве привлекуваат интелектуалци.

РАБОТА: Може да добиете пари за проект што го имате на ум.

ЗДРАВЈЕ: Добро.

loading...

Девица

ЉУБОВ: Ќе бидете изненадени колку лесно ќе го добиете тоа што го сакате, а тоа е заради хармоничните планетарни транзити.

РАБОТА: Неуспех на средства за труд.

ЗДРАВЈЕ: Променливо.

Продолжува на следната страница

loading...

© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...
1 of 2

Последни наслови

Facebook Comments