11.09.2019 08:41

Хороскоп за 11 септември

Facebook Twitter Google+

Овен

ЉУБОВ: Можеби ви се допаѓа некој кој е од различна култура.

Loading...

РАБОТА: Ќе ги прецените вашите опции, што ќе ви предизвикаат помалку потешкотии.

ЗДРАВЈЕ: Добро.

Бик

ЉУБОВ: Можно е да започнете нова врска или барем да посакате нешто поразлично од она што веќе го имате.

РАБОТА: Ќе имате премногу работа.

ЗДРАВЈЕ: Инфекции.

Близнаци

ЉУБОВ: Добрата комуникација, без оглед колку е важна, не ветува среќен крај.

Loading...

РАБОТА: Можете да добиете пари од креативно дело и уметност.

ЗДРАВЈЕ: Многу добро.

Рак

ЉУБОВ: Денес, ќе ги искажете емоциите на вистински начин, исто како што очекува партнерот.

РАБОТА: Зголемување на вашата заработка, особено ако тргувате.

ЗДРАВЈЕ: Солидно.

Лав

ЉУБОВ: Солиден ден, но не особено важен во однос на големи случувања.

РАБОТА: Можен напредок на работа. Добивка од недвижен имот.

ЗДРАВЈЕ: Многу добро.

Loading...

Девица

ЉУБОВ: Можно патување каде ќе најдете убов.

РАБОТА: Ќе  се обидете да го наполните буџетот прифаќајќи дополнителни работни места.

ЗДРАВЈЕ: Добро.

Продолжува на следната страница

Loading...

© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...
1 of 2

Последни наслови

Facebook Comments