10.09.2019 09:27

Хороскоп за 10 септември

Facebook Twitter Google+

Овен

РАБОТА: Промените што сакате да ги направите на ова поле ќе бидат активирани кога ќе се создадат услови, а не денес.

Loading...

ЉУБОВ: Може да има драстични промени во областа на љубовта или прекин на емотивна врска.

ЗДРАВЈЕ: Вашето варење е чувствително.

Бик

РАБОТА: Барате пократко патување што може да биде значајно за вашата нова деловна соработка.

ЉУБОВ: Можеби не сте подготвени да се откажете од љубовта со личност од минатото, која сè уште има чувства кон вас.

ЗДРАВЈЕ: Нема здравствени проблеми.

Близнаци

РАБОТА: Вие генерално очекувате стабилна состојба кога станува збор за работа, не треба да имате големи промени.

Loading...

ЉУБОВ: Вие сте емотивно незадоволни, постои период во кој ќе имате некои компликации.

ЗДРАВЈЕ: Не јадете храна со непознато потекло.

Рак

РАБОТА: Денес не е премногу поволно за важни деловни промени. Најдобро е да не правите ништо со сила.

ЉУБОВ: Потребно е многу трпеливост да го добиете она што го сакате на ова поле.

ЗДРАВЈЕ: Можна појава на вртоглавица.

Лав

РАБОТА: Имате важна одлука да донесете кога станува збор за работа. Време е конечно да ги покажете вашите амбиции во вистинското светло.

ЉУБОВ: Ако сте во брак, можете да очекувате ден во кој ќе имате различни несогласувања со вашата сакана личност.

ЗДРАВЈЕ: Уживајте во вашата релаксација со пријателите.

Loading...

Девица

РАБОТА: Можеби не ви се допаѓа деловната атмосфера и полека размислувате да го напуштите работното место.

ЉУБОВ: Вие сте разочарани од емотивната состојба затоа што саканата личност покажа своја страна која воопшто не ви се допаѓа.

ЗДРАВЈЕ: Психосоматски проблеми.

Породлжува на следната страница

Loading...

© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...
1 of 2

Последни наслови

Facebook Comments