ХИТ исповед: „Мојата сопруга ми дозволува да имам љубовници бидејќи не сака да имаме секс. Но, сега една од нив е бремена“

Сподели со своите пријатели

– Имав секс со три помлади жени и беше супер – но сега една од нив е бремена. Јас сум оженет 53-годишен маж и поседувам продавница за накит. Мојата сопруга има 56 години, а заедно сме 33 години – ја започнува приказната анонимниот маж.

Loading...

Тој тврди дека нивниот брак бил среќен додека таа не наполнила педесет години и оттогаш се чини како да се изгаснало светлото, тврди тој.

– Таа повеќе не сакаше секс. Ова предизвика кавги бидејќи јас сум тип со потреби. Една вечер, кога и предложив да пробаме нешто порано навечер, таа се сврте и ми рече: „Ако толку очајно сакаш секс, зошто не најдеш некоја друга?“. тој рече.

 

 

Таа му кажа дека размислувала за тоа подолго време. Сексот не и бил важен и го изгубила либидото. Нејзиниот предлог му изгледал како совршено решение бидејќи не сакал да го прекине бракот.

– Се пријавив на веб-страницата sugar-daddy каде избрав жени кои се интересираат за мене, особено кога им кажав дека имам продавница за накит. Потоа почнав да се гледам со три жени одделно. Една од нив има 35 години, а другите две рекле дека имаат 27 години. Беше прекрасно. Излегувавме на вечера, а јас резервирав хотел или одев кај нив на секс – објаснил тој.

Loading...

 

 

Но, набрзо една од нив признала дека лажела за своите години. Таа всушност имала 21 година. Таа е помлада од неговиот син и мажот тврди дека веднаш би побегнал од неа доколку од самиот почеток била искрена за своите години.

– Ме замоли да се видиме на кафе и мислев дека ќе биде добра прилика да и кажам дека нема да успее. Но, таа веднаш ми кажа дека е бремена, дека сака да го задржи бебето и дека не размислува да абортира. Таа очигледно мисли дека јас сум богатиот човек кој ќе ги издржува неа и нејзиното дете – но тоа едноставно нема да оди така – рече на крајот, пишува The Sun.