Хаос на свадба: Летаа столчиња, а гостите се тепаа немилосрдно (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Додека некои луѓе со години штедат за да ја организираат свадбата од соништата, доволен е само еден момент се да пропадне.

Loading...

Тоа се случило на една свадба, кога дошло до масовна тепачка.

Снимката се појавила на социјалните мрежи, а како што се гледа на неа, во тепачката не учествувале само жените и децата.

Останатите се гаѓале со што нашле при рака, а најмногу летале столчињата.

SVADBA

SVADBENO VESELJE KOJE SE PRETVORILO U MASOVNU TUCU

Публикувахте от Trajo Romano Muzika & Video в Четвъртък, 2 май 2019 г.

Фото принтскрин: Facebook/Trajo Romano Muzika & Video


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *