Halloween party во кафе бар „Карлито“ (галерија)

Сподели со своите пријатели

Во кафе бар „Карлито“ вчеравечер се одржа одлична журка по повод „Денот на вештерките“. Со интересни маски и добра атмосфера забавата беше загарантирана, а ќе биде повторно и следниот викенд. Затоа ако не знаете каде тука е кафе бар „Карлито“.

Loading...

 

[huge_it_gallery id=”214″]


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.