10.05.2015 16:39

Говор на кумановец кој ја обиколи Македонија (видео)

Facebook Twitter Google+

Кумановец пред камерите на 24 Вести одржа говор за кој зборува цела Македонија.

Loading...

© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...

Последни наслови

Facebook Comments