11.11.2015 00:49

Голо сурфање на Хаваи (видео)


И додека во Македонија уште малку може да очекуваме снег, на Хаваи актуелно е сурфањето, но голо сурфање.

Овие девојки едноставно обожаваат да сурфаат. Уживаат тоа да го прават голи, а уживаат и оние кои ги гледаат.

loading...

© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...

Последни наслови

Facebook Comments