Голем попуст во новиот салон на „Дивано Стил“ во Куманово (галерија)

Сподели со своите пријатели

„Дивано Стил“ ги отвори вратите на својот нов продажен салон лоциран на булеварот „Трета Македонска Ударна Бригада“, спроти супермаркетот „Рамстор“. Голем асортиман на мебел по евтини цени, а попустот кој ќе трае оваа недела ги прави уште попристапни за купувачите.

 

Loading...

 

“Дивано Стил” е компанија која се занимава со производство и продажба на мебел. Квалитетот, дизајнот и пристапните цени се нивните предности кои секој купувач ќе ги препознае. Со купување на мебел од нивниот салон инвестирате во квалитет за вашиот живот.

Во нивниот салон можете да ги најдете производите на српските производители за мебел како што се “Јела” од Јагодина и “Александро” од Војводина (Сомбор), како и асортиманот на голем број други странски и домашни компании. Покрај големиот избор на мебел за сечиј вкус и паричник, ви следуваат и бесплатен превоз и монтажа низ цела Република Македонија.

 

 

Во нивниот салон можете да најдете дневни соби, тв комоди, кујни, спални соби, детски соби, гарнитури, троседи, лежаи, комоди, плакари, предсобја, табуретки и др. Купувајте паметно , набавете го својот мебел од соништата за неверојатно достапни цени.

Домот е онаму каде што ни припаѓа срцето. Домот е онаму каде можат да се најдат извонредните парчиња мебел , од салонот за мебел “Дивано”.


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.