Го има најголемиот задник во светот: „Со него кршев луѓе и столчиња“

Сподели со своите пријатели

Наташа Краун наполни 30 години и стана горда сопственичка на најголемиот задник на светот! А да биде работата уште поинтересна, потекнува од Србија! Со години гради многу успешна манекенска кариера во Скандинавија!

Loading...

Оваа посебна девојка е висока 155 сантиметри и тешка 135 килограми, а сепак планира да се здебели, за задникот да ја добие посакуваната форма!

Таа живее и работи во Гетеборг, а истакнува дека нејзин модел е Ким Кардашијан. Таа тврди дека го зголемува задникот за да се чувствува „секси и моќно“.

Таа имаше три бразилски операции за зголемување на задникот и сега има обем на колк од дури 198 сантиметри.

 

 

Таа, исто така, троши повеќе од 6.000 калории дневно за да се здебели, деновите ги поминува конзумирајќи пици и слатки, а признала дека може да јаде повеќе од шест килограми чоколаден крем месечно. Но, тие секако се главниот виновник за нејзината неверојатно голема пластична операција на задникот.

Loading...

– Мојата трансформација шокираше многу луѓе. Се здебелив многу, но морам да се здебелам уште 25 килограми. Ова тело е тешко за одржување. „Морате да јадете многу, околу 6.000 калории дневно, а морате и многу да вежбате“, рекла таа во една прилика.

Со естетски зафати почнала на 20 години, а колку се променила најдобро покажуваат нејзините стари фотографии – на кои сè уште била сосема природна. Сега тој не може да направи сè.

 

 

– Не можам да трчам, премногу е тешко, се обидов. Не можам ни да спијам на грб бидејќи е премногу испакнат – објаснува тој.

Денес Наташа заработува со продавање фотографии и видеа од своето тело и задникот на обожавателите ширум светот, повеќе од 2 милиони луѓе ја следат само на Инстаграм!

– Не мислев дека е можно да се заработат пари на овој начин, но сега гледам дека тоа е можно. Кршев столици со задникот, кршев кревети, кршев луѓе. Отсекогаш сум била поинаква – вели Краунова.

Loading...

 

 

Таа додаде дека смета дека тоа е позитивен пример, бидејќи покажува дека има различни луѓе низ светот.

– Во Шведска жените мислат дека мора да изгледаат убаво, но мислам дека луѓето треба да видат како треба да изгледаат вистинските жени – заклучила таа.