Го фотографирале „синот“ на Путин во градски превоз и не можат да им веруваат на очите (фото)

Сподели со своите пријатели

На социјалните мрежи се шири фотографија од едно момчено од градски превоз во Русија кој со својот изглед неверојатно наликува на Владимир Путин.

Некои дури помислиле дека тоа е негов син.

Момчето кое замислено гледа додека се вози стана главна темпа по хумористичните сајтови ширум интернетот.

 

Loading...


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.