Го доела бебето додека имала се*с со сопругот: Интернетот експлодира, сите следбеници се свртеа против неа!

Сподели со своите пријатели

Мајка на три момчиња и ѕвезда на Јутјуб, неколку пати шокираше со доењето на нејзиниот канал „Spiritual Tasha Mama“. Нејзините мајки ја обожаваа и ја ценеа за нејзината отвореност. Но, тоа беше премногу.

Loading...

Претходно, блогерката од Сан Диего, Таша или всушност Наташа Халакана, затоа што така се нарекува нејзиниот профил сега, предизвика повеќе или помалку контроверзии. Таа имаше многу обожаватели, на мајките им пречеше и тие се жалеа на недостаток на разбирање за општеството, таква физиолошка активност како што е доењето на јавно место.

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Halakana Natasha (@halakana111)

 

Таа доела петгодишно дете и имала секс со бебе во рацете.

Некои ја обожаваа, други остро ја критикуваа. Меѓутоа, кога јавно рече дека понекогаш води љубов со нејзиниот сопруг, кога нејзиниот тримесечен син, спие или го дои, лежи покрај неа или врз неа. На следните видеа, Таша го задржа своето мислење, но и малку објасни:

Loading...

“Мојот тримесечен син воопшто не дозволуваше да го оставам. Тој порано имаше цуцла во устата и ја носеше нон стоп. Беше врзан за мене 24/7. Ние тоа го правевме додека тој спиеше до или на мене. Немаше никаква врска со моето бебе. Тој во никој случај не беше вклучен во она што го правевме “.

Блогерката рече дека претрпела бран омраза, добила пораки во кои ја нарекуваат не само „несоодветна“, туку дури и „инцест“.

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Halakana Natasha (@halakana111)

 

Крај на приказната на порно каналите

Случајот мора да заврши, бидејќи видеата веќе не се достапни на веб-страницата, а Таша веќе го води каналот под друго име. Не е познато дали се предомислила. Но, тоа не помина без последици. Откако ќе го напишете нејзиното старо име на канал во пребарувачот, ќе се појави комплетен список со порнографска содржина.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *