Гледал во ријалити како девојка му се пораѓа, па сфатил дека не е татко (видео)

Сподели со своите пријатели

Момче кое ја гледало својата партнерка како се пораѓа во живо на телевизија претрпело сериозен шок.

Таткото Дало гледал како неговата девојка Куинтата се пораѓа во холандска ријалити програма „Four hands on a Belly“. Кога породувањето започнало Дало се повлекол во аголот од собата и не можел да се прибере од шокот поради она што го гледа. ВО еден момент дури и се приплижува до излазот, но успеа да се исконтролира. Меѓутоа, стануваше само полошо.

Само неколку минути откако бебето се раѓа, Дало направил тест. Потоа видеото го прикажува парот дома кога им ги соопршуваат резултатите кога откриваат дека Дало не е татко на детето.

Веднаш излегува надвор оставајќи ја својата 17-годишна девојка во солзи. парот наводно останал заедно по емитувањето на оваа ријалити.

Повеќе од четири милиони луѓе ја прегледаа снимката на социјалните мрежи, која има наслов „Кога ќе дознаете дека штркот не ги носи бебињата“.

https://youtu.be/jHcyCO_BdKY

Loading...

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.