03.10.2019 08:56

Германски плејбол зајачици во Октоберфест издание (ФОТО 18+)


Иако постои предрасуда дека Германките не се баш најубавите жени во светот, нивните фотографии во Плејбој го кажуваат спротивното.

На профилот на Инстаграм на германското издание на најпопуларното машко списание во светот деновиве се објавуваат нови и стари фотографии од најубавите германски плејболи зајачици, а едно нешто имаат заедничко – на сликите се девојки со минимален фотошоп и минимален силикон.

loading...

Убавите Германки покажаа атрибути во костумите на Октоберфест, но и целосно голи.

Доколку не го следите германското издание на Плејбој на Инстаграм, крајно време е да започнете.


© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...

Последни наслови

Facebook Comments