Генерална проба на Јана Бурческа за Евровизија (фото+видео)

Сподели со своите пријатели

Јана Бурческа, македонската претставничка на изборот за песна на Евровизија во Киев ја имаше генералната проба пред својот настап во втората полуфинална вечер на реномираното музичко натпреварување.

 

Loading...

 

Како тоа изгледа погледнете низ фотографиите, но и видеото од пробата.

 


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.