01.08.2015 15:08

Фотографии направени во вистински момент (галерија)


Овие фотографии не би биле толку интересни доколку би биле направени неколку мили секунди пред или потоа.

Баш тоа ги прави толку посебни и интересни.

loading...


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments