Физички нападнат во адвокатска канцеларија во Куманово

Сподели со своите пријатели

Четириесетгодишно лице вчера во Куманово пријавило дека било физички нападнато во адвокатска канцеларија.

Loading...

– На 02.10. во 15.40 часот во Полициската станица Куманово, З.А.(40) пријавил дека околу 13.30 часот во адвокатска канцеларија бил физички нападнат од Д.М. Се преземаат мерки за расчистување на случајот, информираат од полицијата.

Никола Ивановски


Leave a Reply