Физичка пресметка меѓу 40-годишник и 30-годишник во Куманово

Сподели со своите пријатели

Четириестгодишен кумановец и десет години помлад сограѓанин го нарушиле јавниот ред и мир во Куманово со физичка пресметка.

Loading...

– На 29.03.2024 во 22.45 часот во СВР Куманово било пријавено дека во Куманово бил нарушен јавниот ред и мир со физичка пресметка помеѓу Т.Џ.(40) и Е.М.(30) двајцата од Куманово, информираат од Министерството за внатрешни работи.

Оттаму додаваат дека по целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

Никола Ивановски

ПРОЧИТАЈТЕ И:  Татко и двајца синови претепани во центарот на Куманово