05.06.2018 23:44

„Family Grill & Bar“ ново место за релаксација и уживање во Куманово (ФОТО)


Од свеченото отварање на 30Мај, на кое присуствуваа многу гости забавувани од страна на единствената и најдобара музичка група Dikato Band, Family Grill & Bar, ги отвара вратите и ги поканува сите гости кои сакаат да уживаат во софистициран ентериер, природен амбиент надвор од градската бучава, највкусна храна, врвна услуга и пријатна музика.

 

loading...

 

Прво и уникатно место во нашиот град кое може да ги задоволи критериумите на сите гости.

Играчки за малите, тераса во природа и модерен ентериер ги исполнуваат барањата на сите генерации, карактери и вкусови.

 

Најубавите средби за паметење се со фамилијата и пријателите а тие се остваруваат во Family Grill & Bar.

Вашите резервации ги примаат на мобилниот телефон 071 573 443, а нивната адреса е :ул. 100 бб, населба Карпош.

 

 

Сопствениците Дарко и Гордица Лазаревски со својот тим ви посакуваат топло добредојде и се радуваат на секое ваше присуство.

 

loading...

© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments