Едноставен трик вашето репче да изгледа подолго (видео)

Сподели со своите пријатели

Повеќето жени со долга коса или пак со коса со должина до раменици, посакуваат да врзат репче кое визуелно ќе изгледа подолго.

Ако сакате да имате подолго репче, а без притоа да не мора да одите во фризерски салон каде ќе ви вметнат продолжеток на косата или прамени, погледнете што советува познатата Јутјуб корисничка со корисничко име Luxy hair.

Loading...

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.