18.11.2019 10:33

„Џокер“ заработи над една милијарда долари

Facebook Twitter Google+

Филмот „Џокер“ најверојатно во текот на викендот заработи повеќе од една милијарда долари.

„Џокер“ до четвртокот, според кината, имаше заработено 999 милиони долари.

loading...

Филмот е и прв чие прикажување не е дозволено за деца помлади од 17 години без придружба на родители.


© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...

Последни наслови

Facebook Comments