Две девојки случајно ја снимија својата смрт (видео)

Сподели со своите пријатели

Даша Медведева (24) од Харков и нејзината другарка трагично настрадале во сообраќајна несреќа.

Тие се возеле под дејство на алокхол и во еден момент изгубиле контрола над возилото и излетале од патот, додекаекарите можеле само да констатираат смрт.

Не знаејќи дека тоа се последните мигови од нивниот живот, девојките вклучиле директно емитување од нив на „Инстаграм“ за да на своите фонавои и пријатели им покажат како лудо се забавуваат.

На снимката се гледа како пијат додека возат низ градот. Снимката трае околу две минути, а потоа се гледа како губат контрола и автомобилот почнува да се превртува.

https://www.facebook.com/LiveKharkov/videos/712277518963718/

Loading...

 


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.