Два автомобили се судрија под електричен столб, па настана појава која остава без зборови (видео)

Сподели со своите пријатели

Еден минувач на улиците на Лондон снимил необичен „електричен огин“, кој изгледа како ефект од научнофантастичните филмови.

До необичниот ефект дошло кога автомобилот удрил во електричен столб. Пламенот горел на врвот на искривениот столб од кој долж жиците се одвојуваат помали.

Тајлер Ван Гален кој го снимил настанот напишал:

Или се работи за опасен електричен пожар или некој успеал да направи огин од друга димензија.

Два автомобили претходно се судриле, едниот излетал од патот и удрил во електричниот столб.

 

Loading...

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.