Документарец за огромни пен*си ги собра најнадарените мажи: „Тоа е хендикеп“ (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Еден маж со пенис од 29 сантиметри се пожалил дека жените го сакаат само за една работа и дури тогаш брзо се откажуваат, додека други имаат големи проблеми и на работа.

Loading...

Маж со огромна алатка откри дека тоа му предизвикало повеќе проблеми отколку што мислат повеќето луѓе.

Мет зборуваше за своите проблеми во документарниот филм на Канал 4 „My Massive C**k“, каде рече дека големината не е толку добра како што изгледа.

39-годишниот, кој има пенис од 29 сантиметри кога е целосно во ерекција, рече дека не можел да одржува сериозна врска поради неговиот голем пенис.

„Да се ​​биде надарен привлекува внимание, но не и љубов“, објасни тој.

 

 

Loading...

„Ако нешто, тоа е повеќе хендикеп, бидејќи тоа не е нешто што можете само да го кажете.

Тој рече дека повеќето го сакаат само за една вечер само за да видат како е да се биде вклучен во нешто толку големо.

„Секое внимание што го добивам е поради мојата големина, и освен ако не е од вистинската личност, обично не сум заинтересиран“, рече тој.

Кога станува збор за кратките сексуални средби, тој вели дека му е тешко да носи кондоми околу огромниот пенис бидејќи тие често се премали.

Тој се пожалил и на вртоглавица кога се обидел да користи ваков вид заштита.

Мет верува дека неговите проблеми станале толку сериозни што со задоволство би отишол под нож и би се одлучил за нешто попросечно.

 

Loading...

 

„Секогаш се прашував дали би било добра идеја да го намалам“, рече тој.

„Не гледам зошто не би размислувал да изгубам околу 10 сантиметри и би бил добро“.

За време на документарецот на Канал 4, Мет се сретнал со лекар за да види кои се неговите опции, а докторот му рекол дека дури и губењето на една педа може да го „промени животот“.

На крајот се решил да не ја изврши операцијата за намалување бидејќи бил загрижен колку ќе биде тешка процедурата.

Некои добро ја искористиле алатката, додека кај други предизвикува само главоболки.

 

Loading...

 

Во документарниот филм „My Huge C***“ други момци со големи пениси се жалеа на нивните искуства низ годините.

Некои добро заработиле со својата алатка, но на други им предизвикува само главоболки.

Еден човек по име Џо, кој има пенис од 25 сантиметри, рече дека еднаш не се вработил затоа што интервјуерите мислеле дека има ерекција за време на состанок.

Тој рече дека морал да носи „специјална“ долна облека за да остане сè на своето место.

„Мерењата се погрешни. Подебел е од мојата подлактица“, рече тој.

Loading...

„Можам лесно да ја фатам раката околу лактот, но не можам околу пенисот“.