Доделуваме гратис влезници за утрешната промоција на „Господ постои, името ѝ е Петрунија“

Сподели со своите пријатели

Кумановски Муабети во соработка со НУЦК „Трајко Прокопиев“ Куманово доделуваат четири гратис влезници (2+2) за утрешната проекција на филмот „Господ постои, името ѝ е Петрунија“, која започнува во 20 часот.

Loading...

Сé што треба да направите е:

– Да не следите на нашиот Инстаграм профил
– Да го лајкнете постот.
– Да тагнете еден пријател со кој сакате да го погледнете филмот.

Добитниците ќе бидат избрани по случаен избор.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *