23.04.2019 01:45

Додека останатите летаат, тој си ја избричи главата (ВИДЕО)


Патник кој летал во бизнис класата во авионот на „Јунајтед ерлајнс“ снимен е како си ја бричи главата за време на летот.

Неговиот чин ги згрозил останатите патници, додека некои го снимале и објавиле на социјалните мрежи.

loading...

Снимката шокирала многумина, кои непознатиот човек го обвиниле дека е непристоен.

Иако тој веќе нема коса, тоа не го спречило со машинката да минува напред-назад, цело време седејќи во бизнис класата.

На снимката се гледа и како покрај него минува персоналот, но никој не собрал храброст да му каже да престане.

Фото: Printskrin: Instagram/passengershaming


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments