Див секс среде улица: Сигурно не очекувале дека Google street view ќе налета на нив (ФОТО)

Сподели со своите пријатели

Автомобилот „Стрит Вју“ на Google фати една двојка во многу компромитирачка позиција.

Корисник на „Гугл мапс“ ја пребарал страницата и се надевал дека ќе види некои животни кога видел пар во занес на еден селски пат.

Loading...

Сликите од патот во западен Тајван се вирални на социјалните мрежи.

„Сакав да видам дали можам да најдам некои животни и наидов на оваа прекрасна глетка сосема неочекувано“, напиша корисникот кој прв ги сподели.

Printscreen/Google street view

„Мапите на Google се најдобриот изум досега – подобар од било што“, додаде тој. „Големиот брат ве гледа. Вие ги следите децата и сега ние ве гледаме вас“.

Местото веднаш беше преплавено со рецензии со пет ѕвезди на Гугл, пред да сфатат од големата корпорација што се случило и да ја отстранат фотографијата.

Инаку, случајот со маж кој исчезна пред 20 години неодамна е решен со помош на „Гугл мапс“.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *