ДЕВОЈКИТЕ ТВРДАТ ДЕКА ОД ОВОЈ ШАМПОН КОСАТА ИМ РАСТЕ ПОБРЗО! Лесно е да се направи! (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Од TikTok, имаме уште еден рецепт за нега на коса и нејзин побрз раст. Девојче овој пат сподели едноставен рецепт со состојките кои сите ги имаме дома, а не е скапо да се направи овој шампон кој, барем според социјалните мрежи, ќе и помогне на вашата коса да биде поздрава, негувана и подолга.

Loading...

Потребни ви се кафе, шеќер, цимет и шампон што обично го користите за миење на косата. Прво додадете шеќер, кафе и цимет, а потоа додадете шампон. Ставете во специјално шише и користете колку што е потребно. Девојките на интернет се колнат во оваа подготовка.

 

 

@brenddg##Hair ##hairstyle ##haircut ##hairtutorial ##makeup ##fyp ##foryou ##parati ##foryourpage ##makeuptutorial ##makeuphacks ##makeitviral ##makeitred

♬ Contigo – Danna Paola


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *