ДЕВОЈКА ДОЖИВЕАЛА ОРГАЗАМ ОД 4 ЧАСА: На крајот ЗАВРШИЛА НА ДОКТОР!

Сподели со своите пријатели

Лиз од Сиетл откри како доживеала оргазам во траење од четири часа. Таа не знаела што да прави, па побарала помош. На крајот тој престанал сам, но тогаш таа започнала да доживува ненадејни оргазми.

Loading...

За мрежата ТЛЦ во емисијата наречена „Завршив во собата за итни случаи поради секс“, Лиз од Сиетл откри дека била принудена да побара медицинска помош за „бесконечен“ оргазам.

 

 

Откако имала секс со нејзиниот партнер за четири часа задоволство, Лиз изјави дека пробала низ различни трикови само за да го запре оргазмот – од црвено вино до антихистаминици. Кога ништо не помогнало, таа одлучила дека треба да оди на лекар

– Луѓето кои никогаш не го доживеале ова искуство може да помислат дека оргазам од пет минути или оргазам од еден час ќе биде навистина одлично искуство, но се додека навистина не го доживеат тоа. Морав да му се јавам на шефот и да му кажам дека не се чувствувам добро. На крајот, го повикав секој медицински професионалец што го познавам да се обидам да добијам одговор што ќе ми помогне – рече Лиз.

Откако му го објаснила проблемот на докторот, оргазмот конечно престанал сам.

Loading...

– Не можев да верувам и се плашев дека ќе започне повторно. Тоа е физички, емоционално и ментално страшно искуство – додаде таа.

 

 

Но, тогаш започнале нови проблеми. Почнала да доживува ненадејни оргазми.

– Прво, тоа ми се случи само по секс, но по некое време започна по гледање телевизија, одење … Од никаде ќе доживеав оргазам што траеше и траеше. Може да имам до 12 спонтани, продолжени оргазми на ден – рекла Лиз.

На крајот, лекарите и дале лекови против напади. Со текот на времето, таа почна да доживува помалку сексуални врвови, најпрво еден на ден, а потоа секој втор ден и биле потребни пет месеци за сè да се смири и да се врати во нормала, пишува Мирор.


Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *