ДЕВОЈКА БИЛА УБЕДЕНА ДЕКА НЕЈЗИНОТО МОМЧЕ УМРЕЛО: После 7 години видела фотографија што ја шокирала! (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Тиктокерка раскажа потресна и малку морничава приказна што го обележала нејзиниот живот.

Loading...

Имено, таа имала 14 години кога се сретнала со едено младо момче со кого започнала да се забавува. Тие одржувале врска на далечина, но само половина година подоцна, вели таа, многу се скарале и не разговарале три дена.

 

 

@k.jewel5I wish I was lying.. ##onlyme ##fyp ##mylife ##idkanymore ##men ##truestory ##2021 ##why♬ my audio yellow – 𝒷♡

 

Таа сега има 21 години, рече дека се случила несреќа во тие три дена – нејзиното момче завршило во болница откако некој го прободел со нож. Тој паднал во кома, а ден потоа таа добила повик дека тој починал. Оттогаш поминале седум години, а пред само два дена доживеала вистински шок кога видела фотографија од него и неговиот најдобар пријател објавени на социјалните мрежи.

 

Loading...

 

@k.jewel5how he responded… ##storytime ##lies ##heartbroken💔 ##viral ##TikTokGGT ##originalsound ##idkanymore ##fypsounds ##fypシ ##mylife ##truestory ##why♬ original sound – creepy slowed audios

 

Во видео објавата таа раскажува како брзо открила дека двајцата сега се пар, но и како го контактирала без многу размислување.

„Ја видов фотографијата. Те молам, одговори ми. Те сакав сите седум години, Дејв”, напиша таа.

Дејв само ја прочитал пораката, но не одговорил.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *