„ДБД Комерц“ одбележува 25 години успешно работење (фото)

Сподели со своите пријатели

Дваесет и петогидшен јубилеј со успешно и продуктивно работење ќе одбележи компанијата ДБД, партнер на вашиот дом. По тој повод компанијата ќе организира и наградна игра, а ќе следуваат и попусти за најверните потрошувачи.

Сега е време за бојадисување и реновирање, па затоа месецот април ДБД ќе го посвети на брендот Maxima. Доколку се одлучите да купите комплетна фасада на  Maxima ќе добиете подарок мрежа од 50м2 од Maxima, 10 години гаранција, стручен надзор од страна на претставници на Maxima за Македонија и од страна на ДБД Комерц како и гратис тонирање во дури 176 светли нијанси.

 

Loading...

10399459_928691790580439_1181838668686491197_n

 

На купени три вреќи лепак за керамички плочки KERAMOL и/или маса за фугирање FUGALIN, следува уште една гратис. Со купување пак на комплет производи за реновирање на бања – санитарија, батерии, мебел за бањи, керамички плочки и лепак за плочки следува гратис хидроизолација и маса за фугирање FUGALIN.

 

12801270_927930867323198_2192323841627929666_n

 

Акцијата започнува од 01.04 и ќе трае до 30.04. А, со купување на било кој производ на Maxima можете да учествувате во голема наградна игра на ДБД. Се што треба да направите е кога ќе го купите производот да потполните формулар во продажните салони на CasaMia by DBD и да очекувате да станете сопственик на таблет, лап топ или телевизор.

 

12072808_926962590753359_6324464677794875422_n

Loading...

 

Посетете ги продажните салони на CasaMia by DBD и проверете зошто веќе 25 години се лидер на македонскиот пазар.


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.