Дарко Спејко ќе го чекаме вечерва со журка до рани зори

Сподели со своите пријатели

Со почеток во 23 часот, во кумановскиот ноќен бар “Тунел”, почнува журката и пречек на Дарко Спејко –  победникот на овогодинешното издание на реалното шоу “Големиот Брат”.

Loading...

Дарко вчеранавечер успеа да победи во реалното шоу и дома да се врати со награда од 100 000 евра.

Инаку, Дарко на кумановчани и на македонската јавност и е познат по своите успеси на полето на атлетиката, а во меѓувреме и како фитнес тренер и модел.

Резервации и информации на : 071/370-398 070/361-801


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.