Дали е ова најлудото слетување со авион? (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Летањето во авион за некои е вистински кошмар, за други е сосема пријатно, меѓутоа на интерент се појави нјалудата снимка од слетување на авион на пистата.

Loading...

Авионот кружел околу пистата, за да на крајот пилотот донесе многу рискантна одлука.

Зошто се затемнува внатрешноста на авионот при полетувањето?

Тој буквално леташе над градот, а сите жители легнаа на земја од страв.

Погледнете колку беше страшно и ниско.


Leave a Reply