Да не ви сe верува што сè жените можат да сокријат во својата вагина (фото+видео)

Сподели со своите пријатели

Неверојатно е што се може да заврши сокриено во женската вагина. Од пиштол, преку овошје и зеленчук, до чоколадни јајциња, но и цело замрзнато пиле (сега зависи од големината).

Loading...

Една жена во Тенесиј се обидела во својата вагина да сокрие пиштол, меѓутоа, набргу била фатена и осудена на три години затвор.

Ова е неверојатно. Многу е опасно да се сокрива пиштол во вагината, можете да се повредите, а во најлош случај да умрете – вели полицаец од истиот град.

 

Pistolj-vagina-zena

 

Исто така, многу жени својата „дама“ ја користат и за шверц на дрога, затоа што може да се стави поголема количина на опијати.

Пред неколку месеци, целиот свет беше во шок кога се појави видео снимката во знак на протест против Владимир Путин. Имено, една руска државјанка во својата вагина ставила замрзнато биле од продавница, за да потоа го „роди“ на улицата.

Vagina-pile

Loading...

Сепак погледнете го видеото и сами.


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.