20.06.2019 11:01

ДА ГЛАСАМЕ: Мартинијан вечерва во финале на „Ѕвездите на Гранд“

Facebook Twitter Google+

Кумановецот Мартинијан Кириловски вечерва ќе биде дел од големото финале на српското музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“, а за да победи му треба нашата поддршка.

Со почеток во 21 часот финалето ќе се емитува на Канал 5 телевизија во Македонија, а нашиот млад сограѓанин ќе настапи под редниот број 6.

loading...

Под менторство на Јелена Карлеуша, Мартинијан влезе во големото финале, вечерва ќе ни отпее маестрално, а на нас е да гласаме за него.

Тоа можете да го сторите со смс порака на бројот 145333 доколку гласате од Македонија. Доколку гласате од Србија редниот број 6 во смс порака го испраќате на бројот 1010, а од БиХ се гласа на бројот 091410719.

Фото: Фејсбук


© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...

Последни наслови

Facebook Comments