„Cyrillic“ ја отвараат викенд забавата во Summer Club Space

Сподели со своите пријатели

Андреј и Бојан од „Cyrillic“ со Commercial House настап ќе ја отворат викенд забавата во Summer Club Space овој петок. Влезот е слободен, а доколку сакате да ја оставите напорната работна недела зад вас и да се релаксирате тогаш Space е местото каде мора да бидете.

Во сабота со хип хоп настап ќе ве забавува DJ MATS,  а недела секако е резервирана за најдобрата забава со екс-ју и македонска музика и DJ Zdravko.

Не дозволувајте да ви раскажуваат, бидете дел од најдобрите забави во градот.


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.