06.08.2019 11:39

Црногорци смислија како да правите палачинки седејќи (ВИДЕО)

Facebook Twitter Google+

Црногорците смислија начин како да направите палачинки, а притоа да не мора да стоите до шпоретот.

Но колку и да изгледа забавно не е безбедно да се прават вакви работи, затоа што не треба да се играте со плинот.

loading...

Palačinke na crnogorski način

Публикувахте от Podgoricki vremeplov в Събота, 3 август 2019 г.

© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...

Последни наслови

Facebook Comments