ЧУДО ОД ГЛАВА: За една минута скрши 245 ореви (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Во морето на чудни Гинисови рекорди последните неколку дена, на социјалните мрежи кружи видео од кршење ореви.

Loading...

Но, не со чекан, или со некоја друга алатка, туку со неговата глава.

Така, С.Навин Кумар од Индија и Мухамед Рашид од Пакистан се најдоа на бојното поле.

Кој е поснаодлив, погледнете во видеото.

 


Leave a Reply