ЦЕЦА: Сакам некој да ми каже „Знам дека е тешко, еве ти шест милиони долари“

Сподели со своите пријатели

Светлана Цеца Ражнатовиќ е една од оние пејачки кои отворено споделуваат моменти од приватниот живот со своите следбеници на Инстаграм, но и нејзините мисли и ставови.

Loading...

 

 

Па сега таа успеа да ги насмее со интересна порака што ја сподели на својот Инстаграм профил.

 

 

Loading...

„Понекогаш сакам само некој да ме прегрне и да ми каже: Знам дека е тешко, сè ќе биде добро. Еве чоколадо и 6 милиони долари”, стои на фотографијата, на која Цеца додаде емотикони со кренат палец и еден што плаче од смеа алудирајќи на фактот дека и таа се согласува со напишаното.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *