Астро (Page 2)

Сподели со своите пријатели

Кој хороскопски знак заработува најмногу? Пред неколку години, верувале или не, на оваа тема е направено истражување во кое учествувале 8.700 луѓе од Америка. Loading… Според резултатите од истражувањето, Скорпијата, Лавот, Бикот и Ракот се знаците кои имаат најголеми шанси да достигнат плата од 100.000 долари годишно, додека Водолијата иПрочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

Не постои човек кој секогаш го следи среќата. Сепак, се издвојуваат три хороскопски знаци кои некако како секогаш да ги следи малер.  Дознајте за кого станува збор подолу. Loading… Девица Девицата е навистина еден од знаците на лоша среќа. Во секој сегмент може да и се случи некаков пех, порадиПрочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

ОВЕН Loading… Работа: Поволен ден е да ги остварите вашите амбиции. Може да очекувате судбината да биде на ваша страна. Љубов: Доколку сте слободни, наскоро доаѓа ново познанство. Задоволни сте со себе и ве очекува љубов! Здравје: Здравјето е солидно. БИК Работа: Доколку планирате да започнете нова деловна соработка, сегаПрочитај повеќе

Loading...

Сподели со своите пријатели

ОВЕН Loading… Работа: Посветете се на вашите обврски и успешно ќе ги реализирате. Може да очекувате да бидете задоволни од вашата работа. Љубов: На љубовен план ве очекува посериозна криза. Можни се несогласувања. Здравје: Намален имунитет. БИК Работа: Не ризикувајте премногу на работа денес бидејќи може да имате мала загуба.Прочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

ОВЕН Loading… Работа: Можеби нема да ви биде лесно да ги реализирате вашите деловни планови поради околности кои не ви одговараат. Љубов: Некој близок треба отворено да ви каже како се чувствува за вас и кои се неговите намери. Здравје: Проблеми со бубрезите. БИК Работа: Денес ќе имате многу обврски.Прочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

Овен Loading… Треба да посветите малку повеќе време на работата. Под притисок сте поради обврските. Некој близок може да ви даде добар совет за обврските што ги имате.   Бик Одличен ден за релаксација и уживање. Искористете го максимумот од овој ден. Поминете повеќе време со семејството, ќе уживате.  Прочитај повеќе

Loading...

Сподели со своите пријатели

Овен Loading… Денеска се чувствувате одлично, имате многу енергија. Многу сте комуникативни и имате потреба да се дружите со пријателите.   Бик Можете лесно да завршите сè на време. Не се откажувајте од вашите идеи. Можен е зголемен прилив на пари.   Близнаци Не се чувствуваш многу добро. Не стеПрочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

Следниот период ќе биде полн со предизвици за сите знаци, и позитивни и помалку пријатни. Во секој случај, многумина ќе мора да ги засукаат ракавите и да се справат со своите обврски. Loading… Овенот ќе заплови во мирно пристаниште, Лавовите ќе бидат нервозни, додека Водолијата ќе го реши станбеното прашање.Прочитај повеќе

Сподели со своите пријатели

Астрологијата е многу егзактна наука. Иако многумина се сомневаат во нејзината трајност и точност, времето ја покажа исправноста на сите тврдења што овој ентитет ги препозна како валиден дел од нашето секојдневие. Loading… Друг незаменлив дел од нашето секојдневие се обложувањето и игрите на среќа. Речиси и да нема човекПрочитај повеќе

Loading...

Сподели со своите пријатели

Постојано наидувате на погрешни мажи, не можете да најдете личност што ви се допаѓа и која ве разбира? Не замарајте се повеќе, хороскопот ќе ги олесни вашите проблеми и ќе го пронајде вистинскиот човек за вас! Loading… ОВЕН Одлично ги разликувате љубовта и сексот, па затоа ви треба маж којПрочитај повеќе