Бугарката со најголеми усни, сега има и најголеми гради (ФОТО)

Сподели со своите пријатели

Андреа Иванова (24) од Бугарија тврди дека ги има најголемите усни на светот, а сега отишла „под нож“ за да ги зголеми градите.

Loading...

 

 

Откако ставила хијалуронска киселина во усните повеќе од 20 пати за да ја достигне моменталната големина, Андреа ги зголеми градите за дури четири пати!

 

 

Loading...

Таа се пофали со своето ново деколте на Инстаграм, а исто така рече дека сака нејзините гради да бидат уште поголеми.

 

 

И верувале или не, нејзините обожаватели, а ги има повеќе од 70.000, ѝ рекоа дека сега изгледа одлично.

 

 

Loading...

„Изгледаат одлично“, и напишаа во коментарите и порачаа: „Прекрасно, само продолжи“.

 

 

Андреа истакна дека одлучила да ги зголеми своите гради затоа што „Мислам дека е многу поженствено и поубаво кога жената има полно деколте“.

 

 

Loading...

„Исто така, сакам да кажам дека ќе одам на друга операција, со цел да ги зголемам градите уште повеќе. Сакам поголеми импланти. Во првата операција, морав да ставам импланти со ограничена големина, но следната операција ќе биде „вау“, рече таа.

 

 

Инаку, оваа Бугарка ја започнала трансформацијата во 2018 година со цел да изгледа како Барби и потрошила огромни суми пари на својот изглед.

 

Loading...

 

Иако има многу обожаватели, таа често е мета на негативни коментари поради нејзиниот уникатен изглед.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *