Бендот ”Нокаут” приреди екстра забава и добра свирка за кумановци (видео)

Сподели со своите пријатели

Во кафе – бар ”Револушн”, вчеранавечер, бендот ”Нокаут” , приреди екстра забава и добра unplugged свирка за повеќе од 800 кумановчани кои се забавуваа со добро познатите песни на популарниот македонски бенд.

Loading...

[huge_it_gallery id=”94″]

 

Во ”Револушн” речиси да немаше слободно место за стоење, а синоќешната свирка го врати сјајот на ноќниот живот во Куманово.

Ви пренесуваме дел од синоќешната атмосфера претставена во фотосесија на кумановчани.

 


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.