16.08.2016 16:02

Автомобил удри, па прегази девојче, а тоа стана како ништо да не се случило (видео)

Facebook Twitter Google+

Безбедносни камери забележале неверојатна сцена во еден град во Индонезија, каде девојче на мотоцикл го удира автомобил, го прегазува, а тоа станува и продолжува да чекори каок ништо да не се случило.

 


© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...

Последни наслови

Facebook Comments