16.08.2016 16:02

Автомобил удри, па прегази девојче, а тоа стана како ништо да не се случило (видео)


Безбедносни камери забележале неверојатна сцена во еден град во Индонезија, каде девојче на мотоцикл го удира автомобил, го прегазува, а тоа станува и продолжува да чекори каок ништо да не се случило.

 


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments