31.01.2019 13:17

Автомобил со кумановски таблички прегази жена во Скопје


Сообраќајна несреќа во која е прегазена жена се случи претпладнево во скопската населба Лисиче, јавува порталот Курир.

Жената веднаш со возило на Брза Помош била пренесена во болница.

loading...

Несреќата во која возач на автомобил со кумановски регистарски таблички удрил во жената била во близина на трговскиот центар, кај сообраќајната полиција.

Фото: Курир.мк


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments