95-годишна баба глана ѕвезда на интернет, прави луди работи и се забавува како тинејџер (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Рос Смит и неговата 95-годишна баба Паулина Кана имаат уникатна врска и уште поуникатно хоби!

Loading...

 

 

Накратко, заедно формираат феноменално дуо кое го воодушевува интернетот со нивните смешни лудории, сето тоа документирано со слики и видеа. Секако, фотографиите што ќе ги видите  не се ништо поразлични и брзо ќе ве насмеат!

Згора на тоа, тие се вистински партнери во криминалот, што е многу очигледно кога се гледаат урнебесни фотографии!

 

Loading...

 

Бабата е неверојатна инспирација, а заедно насмеат над 2 милиони луѓе ширум светот.

 

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Ross Smith (@rosssmith)