90 дена била во брак со самата себе, сега се разведува (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

На бразилската манекенка Крис Галера и здодеа да бара „совршен господин“ и решила дека најдобар избор е да се омажи за самата себе!

Loading...

Свечената церемонија се одржала во септември годинава, а манекенката истакна дека не е разочарана што нема младоженец и дека овој чин е доказ дека е независна, силна и решителна жена.

Иако добила многу негативни коментари на социјалните мрежи, таа реши да не обрнува внимание.

Бракот со себе, за жал или за среќа, не траел долго. По неколку месеци го запознала човекот во кој се заљубила и решила да се разведе.

 

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Cris Galêra Oficial 💋 (@cristianegaleraoficial)