8.5 милиони прегледи: Не го фрлајте стариот градник, еве зошто (видео)

Сподели со своите пријатели

Девојка на каналот Јутјуб, презентираше видео кое во меѓувреме го посетија речиси 9 милиони корисници, а во прашање е идеја за тоа како од стар градник да направите градник кој ќе го носите на фустани со отворен грб.

Loading...

Идејата, мора да признаете е доста корисна, со оглед дека такви градници има по продавниците, но зошто да се фрлаат пари кога низ дома, жените сигурно имаат по некој градник кој е одамна заборавен во некоја фиока.


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.