75-годишна кумановка касната од куче скитник

Сподели со своите пријатели

Сеумдесет и петгодишна кумановка пријавила дека била казната од куче скитник.

Loading...

– На 13.09.2022 година во 18.15 часот во СВР Куманово, Б.Д. (75) пријавила дека во село Табановце, кумановско била касната од куче скитник, информираат од Секторот за внатрешни работи Куманово.

Никола Ивановски


ПРОЧИТАЈТЕ И:  Стан и лифт опожарени во Куманово